21 آگوست 2016

فستیوال موسیقی بارانا

اولین فستیوال موسیقی تابستانی ایران با همت موسسه فرهنگی بارانا و با حمایت مالی و معنوی شرکت مهندسی رایز از مورخ ۲۱ تا ۲۹ مرداد ۱۳۹۵ در محل کاخ نیاوران برگزار گردید.

21 آگوست 2016

اولین همایش برندهای لوکس آسانسور

حضور شرکت مهندسی رایز در اولین همایش برندهای ساختمانی لوکس و دریافت لوح ویژه همایش توسط مهندس فرشاد اسماعیلی به نمایندگی از شرکت مهندسی رایز.

(بیشتر…)

19 ژوئن 2016

رایز در قلب بازار بزرگ تهران

با توجه به رشد چشمگیر فروش محصولات FUJITEC در ایران در طی سال ۲۰۱۵، شرکت رایز موفق به اخذ لوح تقدیر از شرکت FUJITEC گردید. شرکت مهندسی راه یاب زرفام )رایـــز( بعنوان نماینده انحصاری شرکت FUJITEC ژاپن در ایران دیدگاه خود بر مبنای دو اصل “ارائه کیفیت والا” و “احترام به ارزشهای مشتریان و صنعت” استوار نموده است تا بعنوان اولین شرکت تخصصی در زمینه آسانسور و پله برقی، عرضه کننده خدمات برتر در ساختمانهای لوکس کشور باشد. شرکت مهندسی راه یاب زرفام )رایـــز( بعنوان نماینده انحصاری شرکت FUJITEC ژاپن در ایران دیدگاه خود بر مبنای دو اصل “ارائه کیفیت والا” و “احترام به ارزشهای مشتریان و صنعت” استوار نموده است تا بعنوان اولین شرکت تخصصی در زمینه آسانسور و پله برقی، عرضه کننده خدمات برتر در ساختمانهای لوکس کشور باشد.

19 ژوئن 2016

شرکت رایز موفق به دریافت لوح تقدیر از شرکت FUJITEC گردید | دی ۱۳۹۴

با توجه به رشد چشمگیر فروش محصولات FUJITEC در ایران در طی سال ۲۰۱۵، شرکت رایز موفق به اخذ لوح تقدیر از شرکت FUJITEC گردید.

© 2016 . All Rights Reserved. Rise-Lift.com
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت مهندسی راه یاب زرفام (رایز) می باشد.