تعریف رایز از آسانسور پکیج لوکس و لاکچری:

از نکات مهم آسانسور لوکس در ابتدای کار طراحی و انتخاب صحیح آسانسور از نظر تعداد دستگاه آسانسور براساس، ارتفاع ساختمان، جمعیت ساکن و تحلیل ترافیک ساختمان و نحوه چیدمان آسانسورها می باشد.نحوه آماده سازی چاه آسانسور، کیفیت کابین آسانسور، کنترل کیفیت تجهیزات و نحوه نصب و راه اندازی همچنین کاهش مصرف انرژی و سازگاری با محیط زیست سهم بسزایی را در مشخصات آسانسور خوب دارند.

آسانسور پکیج لوکس رایز

راحتی: یکی از خصوصیت­های مهم یک آسانسور خوب است. راحتی در آسانسور مشمول عدم بروز آلودگی صوتی، کم سر و صدا بودن و نلرزیدن کابین آسانسور است در واقع زمانی می‌توان گفت آسانسور به درستی نصب ‌شده که کابین آن هنگام حرکت کمترین تکان و لرزش­های افقی و عمودی را داشته باشد و اصطلاحا روان حرکت کند. این مساله در مورد باز و بسته شدن درب ها نیز صدق می­کند.

بازدهی: انتخاب صحیح آسانسورهای یک ساختمان از نظر تعداد، بهترین برند ، ظرفیت و سرعت تا مراجعه کنندگان به آسانسور در کمترین زمان ممکن خودشان را به طبقه مورد نظر برسانند. سه پارامتر اصلي زمان طول مسیر حرکت (TRAVEL TIME)، زمان انتظار پشت درب آسانسور (INTERVAL) و ظرفیت جابجایی ساکنین (HANDLING CAPACITY) در بازدهی آسانسور وجود دارد. زمانیکه طراحی آسانسور متناسب با کاربری ساختمان مورد استفاده باشد طوریکه که از نظر تعداد دستگاه، ظرفیت و سرعت جواب‌گوی نیاز مصرف کنندگان آسانسور باشد در رده مناسب سطح کیفی قرار می گیرد.

دسترس بودن : یعنی در زمان نیاز بهره­ برداران، آسانسور آماده بکار در اختیارشان باشد. همانطور که ملاحظه می گردد دسترس بودن آسانسور ارتباط مستقیم با آیتم “بازدهی” دارد. که بخصوص در پارامترهای INTERVAL و  HANDLING CAPACITY  تعریف می شود.

ایمنی آسانسور :از نکات بسیار مهم در صنعت آسانسور است. طراحی و ایمنی می‌بایست از بروز هرگونه حادثه‌ی خطرناک جلوگیری نماید و احتمال هرگونه حادثه جانی را به حداقل برساند. امنیت آسانسور پکیج امری غیرقابل چشم پوشی می باشد و موارد ایمنی در قالب تکنولوژی، ارتباط مکانیکی، سیستم الکترونیکی تابلوی فرمان، پاراشوت یا ترمز ایمنی، تجهیز آسانسور لوکس به سیستم باطری اضطراری، عدم خرابی و گیر افتادن مسافران در کابین و زنگ هشدار می باشد.

دکوراسیون کابین آسانسور : زیبایی و تنوع دکوراسیون­های از پیش طراحی شده، شامل طرح­های استیل، چوب، شیشه، لمینیت، سنگ و همچنین تلفیق این اجناس با یکدیگر، این امکان را برای هر نوع معماری ساختمان مهیا می­سازد تا محیطی دلپذیر با دکوراسیونی زیبا در داخل کابین لاکچری آسانسور فراهم آورد.

آماده سازی چاه آسانسور : آهنکشی درست براساس بازدیدهای دوره‏ای از پروژه و نظارت بر روند اجرا انجام می­شود. فازهای اصلی آهنکشی و آماده‏سازی چاه آسانسور شامل ۱٫ داربست و کنترل آن ۲٫ آماده‏سازی چاله ۳٫ آهنکشی و کنترل ۴٫ تکمیل موتورخانه و کنترل ۵٫ دیوارچینی و کنترل ۶٫ نصب چراغ تونلی ۷٫ پیش‏نیازهای شروع نصب می­باشد. که با رعایت نکات مهم نهفته در هر آیتم چاه مناسب برای نصب آسانسور فراهم می­گردد.

نصب و راه اندازی : بمنظور برخوردار بودن از نصب صحیح حتماً آهنکشی چاه آسانسور و مقاومت مکان نصب آسانسور باید توسط افراد متخصص چک شود. عملیات نصب باید مطابق با چک لیست­های هر مرحله انجام گردد و تمامی آسانسورها می­بایست پس از نصب توسط بخش کنترل کیفیت مورد بازدید دقیق قرار گرفته و درصورت نیاز به عملیات اصلاحی به صورت کامل رفع ایراد گردد. اگر آسانسور با کیفیت متوسط محصول، نصب و راه اندازی صحیح داشته باشد، مناسب تر از آسانسوری است که قطعات باکیفیت عالی دارد اما درست نصب نشده است.

عمر طولانی آسانسور : خاطر نشان میگردد که آسانسور با طراحی ضعیف عمر کوتاهی داشته و هزینه‌های زیادی را به مصرف‌کننده تحمیل می‌کند. بقای کیفیت و امنیت آسانسور مانند هر دستگاه دیگری در گرو انجام دقیق و به موقع    سرویس­های پیشگیرانه دوره­ای می­باشد که نتیجه آن  هزینه پایین دوران سرویس و نگهداری می­باشد. حتماً به این نکته دقت کنید که تعمیر، نگهداری و سرویس کردن تمام آسانسورها و سیستم های بالابر باید توسط افراد حرفه ای و آشنا به تاسیسات ساختمان صورت گیرد.شرکت رایز وارد کننده بهترین برند آسانسور در ایران


شرکت فوجی تک ژاپن یکی از بزرگترین کارخانجات تولید آسانسور لوکس در دنیا شناخته شده است ، این شرکت با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا تواسته است در بین ۱۰ شرکت برتر برند آسانسور قرار بگیرد .شرکت مهندسی رایز به عنوان نماینده رسمی فوجی تک در ایران میباشد. رویکرد اصلی شرکت رایز امنیت آسانسور است .

خرید بهترین برند آسانسور

بدلیل اینکه صنعت آسانسور یک کار تخصصی میباشد میبایست در انتخاب شرکت و خرید آسانسور دقت کافی را انجام داد. ما در این شرکت با استفاده از نیروی متخصص در زمینه آسانسور شما را در خرید بهترین برند آسانسور یاری میدهیم.

© 2016 . All Rights Reserved. Rise-Lift.com
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت مهندسی راه یاب زرفام (رایز) می باشد.